استفاده شما از فروشگاه اینترنتی مای دنیز و سفارش كالا از این سایت به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی فیوچر میکاپ ( مای دنیز ) بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

کاربران قبل از اقدام به خرید می بایست در فروشگاه فیوچر میکاپ عضویت نموده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایند تا با اطلاعات لازم کالا در اختیار شما قرار گیرد.

ارتباط فروشگاه فیوچر میکاپ با کاربران فقط از futuremakeup.ir برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

فروشگاه فیوچر میکاپ به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

ارسال به سریعترین شکل

مای دنیز با تیم مجرب خود سفارش شما را در سریعترین زمان ممکن دریافت کرده و به انبار فروشگاه ارسال شده و بسته بندی میگردد و برای تحویل به شما به پست ارسال می گردد.

امکان خرید آنلاین در هر مکان

مای دنیز ارزش وقت و زمان شما را میداند و با بهره گیری از تکنولوژی روز خرید را هرچه بیشتر از گذشته ساده کرده است.

ارسال رایگان

فیوچر میکاپ برای رضایت خریداران گرامی امکان ارسال رایگان برای خریدهای بالای دو میلیون و پانصد هزار تومان را فراهم کرده است.

شرایط و خدمات فروش

فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در سایت فیوچر میکاپ درج نموده است.

شرایط مرجوعی

هرگونه نقص و یا عیب کالا بایستی پس از دریافت کالا تست شود و به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه دنیز (02156311758) اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت مای دنیز جایگزین می گردد. در صورت دریافت کالا ،وجود نقص و عیب در کالای دریافتی حتی با گذشت 2 ساعت پس از تحویل پذیرفتنی نیست.

لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار می باشد.

تمامی پرداخت های انجام شده به روش اینترنتی انجام می گیرد. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی و آنلاین توسط کارت های عضو شبکه شتاب و رمز اینترنتی از درگاه امن زرین پال صورت می گیرد.